Uudised

Tutvumine Kohtla-Järve Gümnaasiumiga 21. märts


20. märtsil suundusid  8. ja 9. klassi õpilased uudistama Kohtla-Järve Gümnaasiumi. Põhikooli lõpueksamid ukse ees ning uued õppimisvõimalused terendamas, ongi viimane aeg ennast kurssi viia piirkonnas asuvate koolidega. Meie õpilased said vestelda Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilastega, tutvuda õpilasesindusega, osaleda valikaine tunnis ning näha/kogeda palju muud põnevat. 
Aitäh, Kohtla-Järve Gümnaasium! Pikk pai korraldajatele!

20. märtsil suundusid  8. ja 9. klassi õpilased uudistama Kohtla-Järve Gümnaasiumi. Põhikooli lõpueksamid ukse ees ning uued õppimisvõimalused terendamas, ongi viimane aeg ennast kurssi viia piirkonnas asuvate koolidega. Meie õpilased said vestelda Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilastega, tutvuda õpilasesindusega, osaleda valikaine tunnis ning näha/kogeda palju muud põnevat. 
Aitäh, Kohtla-Järve Gümnaasium! Pikk pai korraldajatele!