Uudised

Tuult tiibadesse, head lõpetajad! 21. juuni

Kiviõli I Keskkoolis lõpetas põhikooli 32 ja gümnaasiumiastme 21 õpilast.


20.juuni 2024 oli Kiviõli I Keskkoolis tähtis ja eriline päev. Tähtis ja eriline, sest lõputunnistuse said kätte 32 põhikooli ning 21 gümnaasiumi lõpetajat! Imelised särasilmsed noored! Soovime teile tuult tiibadesse, arukust mõtetesse ning armastust südamesse! 
Päris viimast korda said meie kooli lõpetajad kätte tunnistused ja kiituskirjad, mis kannavad Kiviõli I Keskkooli nime ning sümboolikat. Seega lõpeb üks ajastu ning juba 1.septembril algab uus - Kiviõli Riigikooli ajajärk. 

20.juuni 2024 oli Kiviõli I Keskkoolis tähtis ja eriline päev. Tähtis ja eriline, sest lõputunnistuse said kätte 32 põhikooli ning 21 gümnaasiumi lõpetajat! Imelised särasilmsed noored! Soovime teile tuult tiibadesse, arukust mõtetesse ning armastust südamesse! 
Päris viimast korda said meie kooli lõpetajad kätte tunnistused ja kiituskirjad, mis kannavad Kiviõli I Keskkooli nime ning sümboolikat. Seega lõpeb üks ajastu ning juba 1.septembril algab uus - Kiviõli Riigikooli ajajärk.