Uudised

Teadusteatri töötuba koostöös Vasta Kooli noortega 04. aprill

1.a klassil oli märtsi lõpus põnev töötuba Vasta Kooli noormeeste abiga.


22.märtsil olid oma loovtöö raames 1.a klassil külas Vasta Kooli 8.klassi noormehed. Teemaks noormeeste tööl oli "Teadusteatri töötuba". Poisid viisid õpilastega läbi kolm katset. Esimeses mängisid õpilased detektiive ja uurisid, millise vildikaga pätid kirjutasid, teises tegid laavalambi ja kolmandas ajasid vulkaani purskama.

Lastel oli lõbus ja poisid said väga hea kogemuse. 1.klass õpetas neile VEPA rivis käimist ja viisakat käitumist sööklas. Poistele väga meeldis meie kool, õppevahendid, mida väikses koolis ei ole (nt läpakakonteiner) ja koolitoit.

 

1.a klassijuhataja Marge Oruste

22.märtsil olid oma loovtöö raames 1.a klassil külas Vasta Kooli 8.klassi noormehed. Teemaks noormeeste tööl oli "Teadusteatri töötuba". Poisid viisid õpilastega läbi kolm katset. Esimeses mängisid õpilased detektiive ja uurisid, millise vildikaga pätid kirjutasid, teises tegid laavalambi ja kolmandas ajasid vulkaani purskama.

Lastel oli lõbus ja poisid said väga hea kogemuse. 1.klass õpetas neile VEPA rivis käimist ja viisakat käitumist sööklas. Poistele väga meeldis meie kool, õppevahendid, mida väikses koolis ei ole (nt läpakakonteiner) ja koolitoit.

 

1.a klassijuhataja Marge Oruste