Uudised

Sood-laugastiku riik 19. september

8.a ja 8.b klassi õpilased osalesid õppeprogrammis „Sood-laugastiku riik“.


18. ja 19. septembril sõitsid meie kooli 8.a ja 8.b klassi õpilased Kotka matkarajale, et koostöös Alutaguse rahvuspargi külastuskeskuse esindajatega saada teadmisi soo eripäradest. Õpiti, kuidas tekib turvas ning mis teeb soost eripärase loodusliku ala. Saadi teada, milline on soo fauna ja floora, miks on soo Eesti jaoks oluline looduslik ressurss ning palju muud huvitavat. 
Õppekäiku rahastas Keskkonnainvesteeringute Keskus.

18. ja 19. septembril sõitsid meie kooli 8.a ja 8.b klassi õpilased Kotka matkarajale, et koostöös Alutaguse rahvuspargi külastuskeskuse esindajatega saada teadmisi soo eripäradest. Õpiti, kuidas tekib turvas ning mis teeb soost eripärase loodusliku ala. Saadi teada, milline on soo fauna ja floora, miks on soo Eesti jaoks oluline looduslik ressurss ning palju muud huvitavat. 
Õppekäiku rahastas Keskkonnainvesteeringute Keskus.