Uudised

Projekt „ Peakokad koolis“ 14. november


10.11 oli Kiviõli I Keskkooli 7a klassil ja 8b klassil võimalus osaleda projektis „ Peakokad koolis“.See on Eesti Peakokkade Ühenduse ja Maaeluministeeriumi koostöös sündinud projekt, mille käigus peakokad külastavad koole ja valmistavad koos õpilastega kolmekäigulise lõuna. Meie kooli külastas seekord kohalike juurtega peakokk Madis Põld.Üheskoos valmisid frikadellisupp, kalalasanje ja õuna purukook.Toiduvalmistamise käigus said huvilised küsida kokalt ka kasulikke näpunäiteid ning tunni lõpus nautisid kõik koos ühise laua taga omavalmistatud toitu.

Suur tänu Eesti Peakokkade Ühendusele selle toreda ja õpetliku päeva eest!

10.11 oli Kiviõli I Keskkooli 7a klassil ja 8b klassil võimalus osaleda projektis „ Peakokad koolis“.See on Eesti Peakokkade Ühenduse ja Maaeluministeeriumi koostöös sündinud projekt, mille käigus peakokad külastavad koole ja valmistavad koos õpilastega kolmekäigulise lõuna. Meie kooli külastas seekord kohalike juurtega peakokk Madis Põld.Üheskoos valmisid frikadellisupp, kalalasanje ja õuna purukook.Toiduvalmistamise käigus said huvilised küsida kokalt ka kasulikke näpunäiteid ning tunni lõpus nautisid kõik koos ühise laua taga omavalmistatud toitu.

Suur tänu Eesti Peakokkade Ühendusele selle toreda ja õpetliku päeva eest!