Uudised

Praktiline õppimine Rakett69 Teadusstuudiotes 01. november

Roheinseeneeria ja taastuvenergia õppeprogramm aitab mõista igapäevaelu ning maailma toimimist.


Projekti “Kiviõli I Keskkooli 1.-7. klassi õpilaste hõivamine rohetehnoloogia teadlikkust suurendavatesse tegevustesse” raames said meie kooli 5.b ja 6.a klass osaleda Rakett69 Teadusstuudiote praktilises ja põnevas õppeprogrammis “Roheinseneeria ja taastuvenergia”.

Õppeprogramm toetub meeskonnatöö- ning probleemilahendusoskusel põhinevale õppetööle, mille raames saavad õpilased lahendada mitu erinevat ülesannet. Käepärastest vahenditest tuleb ehitada tuulegeneraator, seejärel tiivik ning viimaks konstrueerida ning panna toimima vesiratas. Õppeprogrammis kogetu seostub igapäevaeluga, toetades nii arusaamist muu maailma toimimisest.

Õppeprogrammis osalemine on õpilasele tasuta. Õppeprogrammis osalemist toetab Eesti riik. 

 

 

Projekti “Kiviõli I Keskkooli 1.-7. klassi õpilaste hõivamine rohetehnoloogia teadlikkust suurendavatesse tegevustesse” raames said meie kooli 5.b ja 6.a klass osaleda Rakett69 Teadusstuudiote praktilises ja põnevas õppeprogrammis “Roheinseneeria ja taastuvenergia”.

Õppeprogramm toetub meeskonnatöö- ning probleemilahendusoskusel põhinevale õppetööle, mille raames saavad õpilased lahendada mitu erinevat ülesannet. Käepärastest vahenditest tuleb ehitada tuulegeneraator, seejärel tiivik ning viimaks konstrueerida ning panna toimima vesiratas. Õppeprogrammis kogetu seostub igapäevaeluga, toetades nii arusaamist muu maailma toimimisest.

Õppeprogrammis osalemine on õpilasele tasuta. Õppeprogrammis osalemist toetab Eesti riik.