Uudised

Õppetöö Iisaku Looduskeskuses 14. aprill


10. ja 11. aprillil said Kiviõli I Keskkooli 5. klassi õpilased  oma õppetööd korraldada väljaspool koolimaja. Koostöös Iisaku Looduskeskuse meeskonnaga osalesid õpilased keskkonnaalases õppeprogrammis „Aktiivõpe mullaga“. Õppeprogramm on otseselt seotud igapäevaelus vajalikke teadmiste ning õppetööga. Saadi teada, milline on mulla koostis ja tekkelugu, tähtsus looduses ja inimese tegevuses. Väga põnevaks osaks oli mikroskoobiga mulla uurimine ja mullapuuriga mullaprofiili võtmine. 

Täname Iisaku Looduskeskust pikaajalise koostöö eest meie kooliga. Suured tänud samuti Lüganuse Vallavalitsusele transpordi korraldamise eest!

10. ja 11. aprillil said Kiviõli I Keskkooli 5. klassi õpilased  oma õppetööd korraldada väljaspool koolimaja. Koostöös Iisaku Looduskeskuse meeskonnaga osalesid õpilased keskkonnaalases õppeprogrammis „Aktiivõpe mullaga“. Õppeprogramm on otseselt seotud igapäevaelus vajalikke teadmiste ning õppetööga. Saadi teada, milline on mulla koostis ja tekkelugu, tähtsus looduses ja inimese tegevuses. Väga põnevaks osaks oli mikroskoobiga mulla uurimine ja mullapuuriga mullaprofiili võtmine. 

Täname Iisaku Looduskeskust pikaajalise koostöö eest meie kooliga. Suured tänud samuti Lüganuse Vallavalitsusele transpordi korraldamise eest!