Uudised

Õppekäik Onu Eskimo ja Lotte juurde 01. november

3. klassi õpilased ammutasid teadmisi Balbiino Jäätisemuuseumis ning kinos


3.klass õpilased said Balbiino Jäätisemuuseumis teada, kes on Onu Eskimo ning kuidas ta on seotud jäätisega. Õpilased said näha esimesi jäätisemasinaid ning kuulda jäätise tootmise ajaloo kohta. Päeva teises pooles ootas õpilasi kino, kus sai vaadata animafilmi „Lotte ja kadunud lohed“. Võiks ju arvata, et kino on pigem meelelahutus, kui et õppimise koht, kuid meie õpilased said õppekäigu raames palju huvitavaid teadmisi. Esmajärjekorras harjutati viisakat käitumist avalikus kohas, samuti mõtestati väärtusi, nagu headus, empaatia ja sõprus. Arendati  väärtus-, suhtlus- ja õpipädevust. Kujundati animafilmi kohta oma arvamus ning õpiti seda põhjendama. Saadi teada, kes on animafilmi autorid ning nauditi animafilmi joonistusi, muusikas ja laule. 

Õppekäigu toimumist rahastab Kultuuriministeerium läbi Kultuurirantisa toetusmeetme. 

3.klass õpilased said Balbiino Jäätisemuuseumis teada, kes on Onu Eskimo ning kuidas ta on seotud jäätisega. Õpilased said näha esimesi jäätisemasinaid ning kuulda jäätise tootmise ajaloo kohta. Päeva teises pooles ootas õpilasi kino, kus sai vaadata animafilmi „Lotte ja kadunud lohed“. Võiks ju arvata, et kino on pigem meelelahutus, kui et õppimise koht, kuid meie õpilased said õppekäigu raames palju huvitavaid teadmisi. Esmajärjekorras harjutati viisakat käitumist avalikus kohas, samuti mõtestati väärtusi, nagu headus, empaatia ja sõprus. Arendati  väärtus-, suhtlus- ja õpipädevust. Kujundati animafilmi kohta oma arvamus ning õpiti seda põhjendama. Saadi teada, kes on animafilmi autorid ning nauditi animafilmi joonistusi, muusikas ja laule. 

Õppekäigu toimumist rahastab Kultuuriministeerium läbi Kultuurirantisa toetusmeetme.