Uudised

Kolmandike õppekäik Lõuna-Eestisse 05. juuni

Kiviõli I Keskkooli 3.klassid avastasid Lõuna-Eestit.


3. juunil suundus bussitäis õpilasi Lõuna-Eestisse, et avastada sealseid vaatamisväärsusi ning Eestimaad. Meie koolis on traditsiooniks kooliastme lõpus korraldada mitmepäevane õppekäik, mille raames saada teadmiste võrra targemaks ning kogemuste võrra rikkamaks. 
Seekord külastati Jääaja Keskust, kus lisaks eksponaatidega tutvumisele läbiti väga põnev ja praktiline õppeprogramm „Järv elukeskkonnana - uuringud parvelt“. Lisaks mahtus esimesse päeva veel Munamäe vaatetorni külastus ning tutvumine selle ümbrusega. Majutust pakkus Ala-Rõuge puhkemaja. Teine päev veedeti peaasjalikult Tartus, kus külastati AHHAA teaduskeskust. 
Õpetajad Ülle, Jekaterina ja Riina, suured tänud teile õppekäigu läbiviimise eest!
Õppekäiku rahastas SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Kultuuriranits. 

3. juunil suundus bussitäis õpilasi Lõuna-Eestisse, et avastada sealseid vaatamisväärsusi ning Eestimaad. Meie koolis on traditsiooniks kooliastme lõpus korraldada mitmepäevane õppekäik, mille raames saada teadmiste võrra targemaks ning kogemuste võrra rikkamaks. 
Seekord külastati Jääaja Keskust, kus lisaks eksponaatidega tutvumisele läbiti väga põnev ja praktiline õppeprogramm „Järv elukeskkonnana - uuringud parvelt“. Lisaks mahtus esimesse päeva veel Munamäe vaatetorni külastus ning tutvumine selle ümbrusega. Majutust pakkus Ala-Rõuge puhkemaja. Teine päev veedeti peaasjalikult Tartus, kus külastati AHHAA teaduskeskust. 
Õpetajad Ülle, Jekaterina ja Riina, suured tänud teile õppekäigu läbiviimise eest!
Õppekäiku rahastas SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Kultuuriranits.