Uudised

Metsa sünnipäev Piltsbergidega 11. juuni

Pitsbergide vanasõna: “Pole kehva tuju, on liiga vähe möllu!”


Kas te olete kunagi metsa sünnipäeva tähistanud? Meie kooli 2a, 2b ja 5b klassi õpilased proovisid selle põneva tegevuse järgi. Eesmärgiks oli läbi erinevate juhendatud mängude enda energiat maandada, samas mängude käigus õppida tundma loodust ja kasutama oma fantaasiat. Pitsbergide vanasõna ütleb: “Pole kehva tuju, on liiga vähe möllu!” Nii möllasid ka meie õpilased täiel rinnal Harku terviseraja metsatukas. 
Pärast metsasünnipäeva seadsid õpilased ja õpetajad sammud kinno, kus vaadati toredat multifilmi kassikesest nimega Garfield. Ühist tegutsemist ja rõõmu jätkus terveks päevaks. 
Tuhat tänu õpilastele ja õpetajatele, et olete aktiivsed ja ettevõtlikud!

Kas te olete kunagi metsa sünnipäeva tähistanud? Meie kooli 2a, 2b ja 5b klassi õpilased proovisid selle põneva tegevuse järgi. Eesmärgiks oli läbi erinevate juhendatud mängude enda energiat maandada, samas mängude käigus õppida tundma loodust ja kasutama oma fantaasiat. Pitsbergide vanasõna ütleb: “Pole kehva tuju, on liiga vähe möllu!” Nii möllasid ka meie õpilased täiel rinnal Harku terviseraja metsatukas. 
Pärast metsasünnipäeva seadsid õpilased ja õpetajad sammud kinno, kus vaadati toredat multifilmi kassikesest nimega Garfield. Ühist tegutsemist ja rõõmu jätkus terveks päevaks. 
Tuhat tänu õpilastele ja õpetajatele, et olete aktiivsed ja ettevõtlikud!