Uudised

Merkuur OÜ töötuba “Puidus on kõla” 16. november

8.a ja 8.b klass pani ennast proovile puidust akustilise kõlari valmistamisel.


Õues sajab vahelduva eduga lund ja lörtsi. Ilm on päris jahe ja ei suuda ettegi kujutada, et sellise ilmaga peaks õues töötuba korraldama. Siiski vurab 14. novembril Kiviõli I Keskkooli ette Merkuur OÜ mobiilne töötuba ning kooli aknad täituvad uudishimulike õpilastega. 
8. klassi õpilased said võimaluse osaleda Merkuur OÜ “Ida-Viru projekt 2023” tegevustes, mille raames sai meie kool tasuta 2 töötuba. Õpilased said kasutada erinevaid töövahendeid ja –võtteid, töötada metalli ja puiduga, teha koostööd jpm. Praktilist ning põnevat tegevust jätkus küllaga. 
Aitäh Merkuur OÜ meeskonnale, Laurile ja Liisile, sellise põneva ja hariva ettevõtmise eest! Ootame teid peagi uuesti külla!

 

Õues sajab vahelduva eduga lund ja lörtsi. Ilm on päris jahe ja ei suuda ettegi kujutada, et sellise ilmaga peaks õues töötuba korraldama. Siiski vurab 14. novembril Kiviõli I Keskkooli ette Merkuur OÜ mobiilne töötuba ning kooli aknad täituvad uudishimulike õpilastega. 
8. klassi õpilased said võimaluse osaleda Merkuur OÜ “Ida-Viru projekt 2023” tegevustes, mille raames sai meie kool tasuta 2 töötuba. Õpilased said kasutada erinevaid töövahendeid ja –võtteid, töötada metalli ja puiduga, teha koostööd jpm. Praktilist ning põnevat tegevust jätkus küllaga. 
Aitäh Merkuur OÜ meeskonnale, Laurile ja Liisile, sellise põneva ja hariva ettevõtmise eest! Ootame teid peagi uuesti külla!