Uudised

Külalisesineja Arvi Mägin 09. mai

Majandus- ja karjääriõpetuse tunni raames külas Arvi Mägin


08.mail külastas Kiviõli I Keskkooli 7.a klassi majandus- ja karjääriõpetuse tundi Arvi Mägin. Juttu tehti sellest, miks on meie igapäeva tegevused ja otsused olulised. Lisaks arutleti üheskoos ettevõtluse üle. Kes on üldse ettevõtja ning kas ettevõtja saaks oma "käsilasteta" midagi tehtud? Arvi tutvustas noortele oma ettevõtet ning rääkis sellest, kuidas keskkonna loomine aitab tagada paremad õppimise võimalused. Uuriti, kuidas inimene õpib ning infot omandab ning kuivõrd mõjutab õppeprotsessi füüsiline keskkond ja kaasatus. 
Aitäh, Arvi Mägin, et meie kooli külastasite! Pai õpetaja Merilile ja õpilastele toreda õppeprotsessi korraldamise eest!

08.mail külastas Kiviõli I Keskkooli 7.a klassi majandus- ja karjääriõpetuse tundi Arvi Mägin. Juttu tehti sellest, miks on meie igapäeva tegevused ja otsused olulised. Lisaks arutleti üheskoos ettevõtluse üle. Kes on üldse ettevõtja ning kas ettevõtja saaks oma "käsilasteta" midagi tehtud? Arvi tutvustas noortele oma ettevõtet ning rääkis sellest, kuidas keskkonna loomine aitab tagada paremad õppimise võimalused. Uuriti, kuidas inimene õpib ning infot omandab ning kuivõrd mõjutab õppeprotsessi füüsiline keskkond ja kaasatus. 
Aitäh, Arvi Mägin, et meie kooli külastasite! Pai õpetaja Merilile ja õpilastele toreda õppeprotsessi korraldamise eest!