Uudised

Kiviõli I Keskkooli Ukraina kogukonna kohtumine direktoriga 02. juuni

Meie kooli Ukraina kogukond edastas tänud õpilaste ja vanemate poolt.


1. juunil toimus südamlik kohtumine  koolijuhi kabinetis, kus meie kooli väike Ukraina kogukond jagas oma tänutunnet laste ja vanemate poolt. Lisaks ilusatele eesti keeles öeldud tänusõnadele kingiti meie koolile õnnetoov ja Ukraina kultuuris olulist sõnumit kandev taldrik Petrikivski maali ning Ukraina  vapiga.
Kiviõli I Keskkooli kooliperel on olnud suur au pakkuda inimlikku toetust ja rahu meie uutele sõpradele.

1. juunil toimus südamlik kohtumine  koolijuhi kabinetis, kus meie kooli väike Ukraina kogukond jagas oma tänutunnet laste ja vanemate poolt. Lisaks ilusatele eesti keeles öeldud tänusõnadele kingiti meie koolile õnnetoov ja Ukraina kultuuris olulist sõnumit kandev taldrik Petrikivski maali ning Ukraina  vapiga.
Kiviõli I Keskkooli kooliperel on olnud suur au pakkuda inimlikku toetust ja rahu meie uutele sõpradele.