Uudised

Kiviõli I Keskkool -92! 05. veebruar


3. veebruaril tähistasime oma kooli 92. aastapäeva. Sünnipäevanädala raames kaunistasime koolimaja ja soovisime ilusad soove. Meeskonnatööna valmis kooli seinale imeline ja headest soovidest tulvil meistriteos - tiivad, mis annavad hoogu unistuste täitumisele.
Nädala jooksul külastasid meie kooli vilistlased, kes jagasid õpilastega oma teadmisi ja kogemusi. Enel Kärbo viis läbi lastejooga tunde,  Helve Pettai jagas kogemusi kohaliku omavalitsuse tööst, Maarja Lipp lahkas keemia saladusi ning Meelis Nõlvak juhtis tähelepanu vaimsele tervisele. Risto Lindeberg tutvustas vanglaametit ning Liina Treimann arutles õpilastega ettevõtlikkuse ja ettevõtluse teemadel.
Vilistlaspäeva avasid spordisõbrad, kes võtsid mõõtu korv- ja võrkpallis. Vilistlasõhtul võeti vast vilistlasperre  75. lend ja meenutusi jagas meie kolleeg ja Kiviõli I keskkooli vilistlane Olette Tammeoja, kes esindas kuldlendu, kel kooli lõpetamisest möödas 50 aastat. Muusikalisele rännakule viis imeline  jazzlaulja Helin-Mari Arder. Kooli aastapäev tõi kokku inimesed, keda ühendab Kiviõli I Keskkool, siin saadud mälestused, teadmised ja kogemused. Pidupäev oli täis meenutamist ja head seltskonda. 
Palju, palju õnne, Kiviõli I Keskkooli suur koolipere! 
Suur kummardus ja tänu kõigile, kes panustasid  kooli sünnipäevapeo ettevalmistustesse ning tähistamisse!

 

3. veebruaril tähistasime oma kooli 92. aastapäeva. Sünnipäevanädala raames kaunistasime koolimaja ja soovisime ilusad soove. Meeskonnatööna valmis kooli seinale imeline ja headest soovidest tulvil meistriteos - tiivad, mis annavad hoogu unistuste täitumisele.
Nädala jooksul külastasid meie kooli vilistlased, kes jagasid õpilastega oma teadmisi ja kogemusi. Enel Kärbo viis läbi lastejooga tunde,  Helve Pettai jagas kogemusi kohaliku omavalitsuse tööst, Maarja Lipp lahkas keemia saladusi ning Meelis Nõlvak juhtis tähelepanu vaimsele tervisele. Risto Lindeberg tutvustas vanglaametit ning Liina Treimann arutles õpilastega ettevõtlikkuse ja ettevõtluse teemadel.


Vilistlaspäeva avasid spordisõbrad, kes võtsid mõõtu korv- ja võrkpallis. Vilistlasõhtul võeti vast vilistlasperre  75. lend ja meenutusi jagas meie kolleeg ja Kiviõli I keskkooli vilistlane Olette Tammeoja, kes esindas kuldlendu, kel kooli lõpetamisest möödas 50 aastat. Muusikalisele rännakule viis imeline  jazzlaulja Helin-Mari Arder. Kooli aastapäev tõi kokku inimesed, keda ühendab Kiviõli I Keskkool, siin saadud mälestused, teadmised ja kogemused. Pidupäev oli täis meenutamist ja head seltskonda. 
Palju, palju õnne, Kiviõli I Keskkooli suur koolipere! 
Suur kummardus ja tänu kõigile, kes panustasid  kooli sünnipäevapeo ettevalmistustesse ning tähistamisse!