Uudised

Jõuluprogramm Rakvere linnuses 21. detsember

5a ja 5b klass külastas Rakvere linnust ja osales jõuluprogrammis


9. detsembril suundusid meie kooli 5.a ja 5.b klassi õpilased koos klassijuhatajatega Rakvere linnusesse, et osaleda jõulumaa õppeprogrammis. Õpilasi ootasid jõulumaa keskaegsed päkapikud, kes näitasid õpilastele linnuse õueala. Tutvuti õuel olevate loomadega ja kohtuti jõuluvanaga. Keskaegne kahuripauk avas saladusliku retke linnuse ruumidesse. Linnuses said õpilased osaleda meisterdamise-, maiuse-, muinasjutu- ja võlurikambris. Julgemaid osalejaid ootas kummitusekoobas. 
Väga tore, et õpetajad korraldavad koos õpilastega selliseid õppekäike, sest nii omandatakse lisaks õpioskustele mitmeid pädevusi.

Aitäh kõigile osalejatele!

9. detsembril suundusid meie kooli 5.a ja 5.b klassi õpilased koos klassijuhatajatega Rakvere linnusesse, et osaleda jõulumaa õppeprogrammis. Õpilasi ootasid jõulumaa keskaegsed päkapikud, kes näitasid õpilastele linnuse õueala. Tutvuti õuel olevate loomadega ja kohtuti jõuluvanaga. Keskaegne kahuripauk avas saladusliku retke linnuse ruumidesse. Linnuses said õpilased osaleda meisterdamise-, maiuse-, muinasjutu- ja võlurikambris. Julgemaid osalejaid ootas kummitusekoobas. 
Väga tore, et õpetajad korraldavad koos õpilastega selliseid õppekäike, sest nii omandatakse lisaks õpioskustele mitmeid pädevusi.

Aitäh kõigile osalejatele!