Uudised

Iisaku Kihelkonna Muuseumi õppeprogramm “Ei vesi ega tuli ühte hakka” 18. aprill

1.a ja 1.b klassi õpilased osalesid tuleohutuse õppeprogrammis


Käesoleval nädalal on meie kooli 1. klasside õpilastel võimalus külastada Iisaku Kihelkonna Muuseumi ning Iisaku Päästekomandot, et osaleda õpilastele suunatud programmis “Ei vesi ega tuli ühte hakka”. Õpilased tutvuvad vanade tuletõrjevahenditega ja tulekahjude tekkepõhjustega. Päästekomandos saadakse tuttavaks kaasaegse tuletõrjetehnikaga. Samuti selgitatakse tulekahju ennetust ja evakuatsiooni ning veeõnnetuste- ja elektriohutust. Õppeprogrammis ohutust rahastab Kultuuriministeerium toetusmeetmest “Kultuuriranits”.
Suur tänu õpetajatele ja õpilastele ühise õppimise eest!

Käesoleval nädalal on meie kooli 1. klasside õpilastel võimalus külastada Iisaku Kihelkonna Muuseumi ning Iisaku Päästekomandot, et osaleda õpilastele suunatud programmis “Ei vesi ega tuli ühte hakka”. Õpilased tutvuvad vanade tuletõrjevahenditega ja tulekahjude tekkepõhjustega. Päästekomandos saadakse tuttavaks kaasaegse tuletõrjetehnikaga. Samuti selgitatakse tulekahju ennetust ja evakuatsiooni ning veeõnnetuste- ja elektriohutust. Õppeprogrammis ohutust rahastab Kultuuriministeerium toetusmeetmest “Kultuuriranits”.
Suur tänu õpetajatele ja õpilastele ühise õppimise eest!