Uudised

II klass käis Mutimaal 20. detsember


Meie kooli 2. klassid käisid jõulude eel Mutimaal. Kui keegi veel ei tea, siis see vahva maa asub Kohtla-Nõmmel Eesti Kaevandusmuuseumis. Mutimaa särtsakad mutid Säde, Mutimamma ja Mutipapa on juba mitmeid aastaid detsembrikuus lapsi külla kutsund ning maapõue tarkusi ja oma lõbusat eluolu tutvustanud. 2.k ja 2.j  lapsed teavad nüüd nii mõndagi kukersiidist ja stalaktiitidest ning on sõitnud mutimetrooga ehk kaevurite rongiga.

Õpetaja Karmen

Meie kooli 2. klassid käisid jõulude eel Mutimaal. Kui keegi veel ei tea, siis see vahva maa asub Kohtla-Nõmmel Eesti Kaevandusmuuseumis. Mutimaa särtsakad mutid Säde, Mutimamma ja Mutipapa on juba mitmeid aastaid detsembrikuus lapsi külla kutsund ning maapõue tarkusi ja oma lõbusat eluolu tutvustanud. 2.k ja 2.j  lapsed teavad nüüd nii mõndagi kukersiidist ja stalaktiitidest ning on sõitnud mutimetrooga ehk kaevurite rongiga.

Õpetaja Karmen