Uudised

Goldbergi masina ehitamise võistlus 19. september

Toilas ehitati Goldbergi masinaid


15. septembris sõitsid Kiviõli I Keskkooli noored Toilasse, et osaleda Goldbergi masina ehitamise võistluses. Toilas anti noortele ette ülesanne ehitada Goldbergi masin, mis tuli lahendada, kasutades doominoefekti. Ühelt poolt toetab sellistes tegevustes osalemine koolis õpitu rakendamist praktikas, teiselt poolt arendab koostööd ja probleemi lahendamise oskust. 
Täname õpetaja Anastassia Unduskit ning 9.a klassi õpilasi, kes esindasid võitlusel meie kooli!
Täpsemalt saab infot siit: Goldbergi masina võistlus Toilas 

Täpsem saab infot siit: https://menu.err.ee/1609101992/ida-viru-noored-ehitasid-toila-laululaval-goldbergi-masinaid

15. septembris sõitsid Kiviõli I Keskkooli noored Toilasse, et osaleda Goldbergi masina ehitamise võistluses. Toilas anti noortele ette ülesanne ehitada Goldbergi masin, mis tuli lahendada, kasutades doominoefekti. Ühelt poolt toetab sellistes tegevustes osalemine koolis õpitu rakendamist praktikas, teiselt poolt arendab koostööd ja probleemi lahendamise oskust. 
Täname õpetaja Anastassia Unduskit ning 9.a klassi õpilasi, kes esindasid võitlusel meie kooli!
Täpsemalt saab infot siit: Goldbergi masina võistlus Toilas 

Täpsem saab infot siit: https://menu.err.ee/1609101992/ida-viru-noored-ehitasid-toila-laululaval-goldbergi-masinaid