Uudised

Füüsilise aktiivsuse edendamine läbi uisutamise 21. detsember

Põhikooli vanemate astmete õpilased käisid uisuväljakul harjutamas.


Kuigi ümbruskonnas valmivad uisuväljakud, siis ilmataat teeb oma vingerpusse ning meie kooli ümbruses veel uisutada ei saa. Siiski on õpilased huvitatud uisutamise proovimisest ja harjutamisest. Nii otsustasid osa põhikooli õpilastest ja õpetajatest sõita jäähalli. Väga tore, et meie õpilased ja õpetajad on aktiivsed ning ettevõtlikud, toetades nii ka füüsilist aktiivsust!

Aitäh teile!

Kuigi ümbruskonnas valmivad uisuväljakud, siis ilmataat teeb oma vingerpusse ning meie kooli ümbruses veel uisutada ei saa. Siiski on õpilased huvitatud uisutamise proovimisest ja harjutamisest. Nii otsustasid osa põhikooli õpilastest ja õpetajatest sõita jäähalli. Väga tore, et meie õpilased ja õpetajad on aktiivsed ning ettevõtlikud, toetades nii ka füüsilist aktiivsust!

Aitäh teile!