Uudised

Eesti Noorsooteatri etendus „Hingest ja südamest“ 06. märts

Mis on armastus? Kas armastus on probleem või lahendus? Sellistele küsimustele on paslik otsida vastust kirjandusmuuseumist ja teatrilavalt. 


Nii suundusid meie kooli 9. klasside noored 05. märtsil Tallinnasse, et külastada Eduard Vilde muuseumi ja saada osa Eesti Noorsooteatri etendusest „Hingest ja südamest“. 
Esmalt saadi E. Vilde muuseumis teada, kuidas on omavahel seotud kirjandus ja teater. Mida on vaja teha selleks, et üks raamat jõuaks etendusena lavale? Ja millist osa mängivad tänapäevases teatrietendustes Eesti ajaloolised kirjanikud. 
Eesti Noorsooteatri etendus „Hingest ja südamest“ tõi noorte ette armastuse temaatika. Lavale astusid A.H.Tammsaare mitmete teoste tegelased, kes tutvustasid, just nendele omaselt, armastuse olemust. 
Aitäh, õpetajad, et andsite õpilastele võimaluse kultuurielamuse nautimiseks. Pikk pai õpilastele kultuurielamusest osavõtu eest!
Õppekäiku rahastas Kultuuriministeerium Kultuuriranitsa toetusmeetme vahendusel. 

Nii suundusid meie kooli 9. klasside noored 05. märtsil Tallinnasse, et külastada Eduard Vilde muuseumi ja saada osa Eesti Noorsooteatri etendusest „Hingest ja südamest“. 
Esmalt saadi E. Vilde muuseumis teada, kuidas on omavahel seotud kirjandus ja teater. Mida on vaja teha selleks, et üks raamat jõuaks etendusena lavale? Ja millist osa mängivad tänapäevases teatrietendustes Eesti ajaloolised kirjanikud. 
Eesti Noorsooteatri etendus „Hingest ja südamest“ tõi noorte ette armastuse temaatika. Lavale astusid A.H.Tammsaare mitmete teoste tegelased, kes tutvustasid, just nendele omaselt, armastuse olemust. 
Aitäh, õpetajad, et andsite õpilastele võimaluse kultuurielamuse nautimiseks. Pikk pai õpilastele kultuurielamusest osavõtu eest!
Õppekäiku rahastas Kultuuriministeerium Kultuuriranitsa toetusmeetme vahendusel.