Uudised

9.a ja 9.b klassi õpilased tutvusid Kohtla-Järve Gümnaasiumiga 29. märts


Juba ootabki põhikooli lõpuklassi õpilasi ees edasise koolitee valik. Selleks, et tekiks ettekujutus, kuidas käib õppetöö riigigümnaasiumi seinte vahel, külastati Kohtla-Järve Gümnaasiumi.  Õpilased uurisid koolimaja ruume, osalesid gümnaasiumitundides ning suhtlesid sealse kooliperega. Täname Kohtla-Järve Gümnaasiumi koostöö eest!

Aitäh meie kooli 9. klassi õpilastele ja õpetajatele, et olete uudishimulikud ja tegusad!

Juba ootabki põhikooli lõpuklassi õpilasi ees edasise koolitee valik. Selleks, et tekiks ettekujutus, kuidas käib õppetöö riigigümnaasiumi seinte vahel, külastati Kohtla-Järve Gümnaasiumi.  Õpilased uurisid koolimaja ruume, osalesid gümnaasiumitundides ning suhtlesid sealse kooliperega. Täname Kohtla-Järve Gümnaasiumi koostöö eest!

Aitäh meie kooli 9. klassi õpilastele ja õpetajatele, et olete uudishimulikud ja tegusad!