Uudised

3.k klassi õppepäev Kadrioru pargis 23. mai

Kevad on selline aastaaeg, kus õppekäikude korraldamine ning praktiline õppimine on kõigile meeltmööda.


Nii läks Kiviõli I Keskkooli 3.K klass avastama Kadrioru parki. Lapsed nägid Kadrioru lossi ning said ringi uudistada lossi pargis. Näha, kus töötab Eesti Vabariigi president ning kuidas lossi esist valvab vahtkond. Lähedalt sai vaadelda ka mesilastarusid, kus elavad väga viisakad ja sugugi mitte kurjad mesilased. Google maps rakenduse abil liiguti edasi Luigetiigi äärde ning arutleti, miks inimesed ei tohi luiki toita. Ning eks seda avastamist oli veelgi! 
Oleme rõõmsad, et meie õpilased ja õpetajad võtavad ette praktilisi õuesõppe päevi!

 

Nii läks Kiviõli I Keskkooli 3.K klass avastama Kadrioru parki. Lapsed nägid Kadrioru lossi ning said ringi uudistada lossi pargis. Näha, kus töötab Eesti Vabariigi president ning kuidas lossi esist valvab vahtkond. Lähedalt sai vaadelda ka mesilastarusid, kus elavad väga viisakad ja sugugi mitte kurjad mesilased. Google maps rakenduse abil liiguti edasi Luigetiigi äärde ning arutleti, miks inimesed ei tohi luiki toita. Ning eks seda avastamist oli veelgi! 
Oleme rõõmsad, et meie õpilased ja õpetajad võtavad ette praktilisi õuesõppe päevi!