Uudised

2.a ja 2.b klass õppekäigul Eesti Tervisemuuseumis 23. november

Osalemine õppeprogrammis „Söö terviseks“


KIK õppeprogrammide raames said meie kooli 2. klassi õpilased külastada Eesti Tervisemuuseumi ja osaleda õppeprogrammis „Söö terviseks“. Tervislikest valikutest ning tasakaalustatud toitumise põhimõtetest räägitakse ühe enam ning antud teema on oluline juba lapseeas. 
“Söö terviseks” õppeprogrammi raames arutlevad õpilased toidupüramiidi põhimõtete ning funktsionaalsuse üle ja uurivad, kuidas toit meie taldrikule jõuab. Tunni eesmärgiks on mõelda toitumisest laiemalt ja mõista toiduainetööstusega kaasnevaid erinevaid probleeme ja ohte keskkonnale ning inimese tervisele.
Lisaks õppeprogrammis osalemisele oli õpilastel hea võimalus tutvuda muuseumi eksponaatidega.
Kehalise kasvatuse tunni eesmärgid täideti täna aga Super Skypargis, kus õpilased said pikalt enda füüsilisi võimeid joostes, hüpates ja ronides proovile panna. 

KIK õppeprogrammide raames said meie kooli 2. klassi õpilased külastada Eesti Tervisemuuseumi ja osaleda õppeprogrammis „Söö terviseks“. Tervislikest valikutest ning tasakaalustatud toitumise põhimõtetest räägitakse ühe enam ning antud teema on oluline juba lapseeas. 
“Söö terviseks” õppeprogrammi raames arutlevad õpilased toidupüramiidi põhimõtete ning funktsionaalsuse üle ja uurivad, kuidas toit meie taldrikule jõuab. Tunni eesmärgiks on mõelda toitumisest laiemalt ja mõista toiduainetööstusega kaasnevaid erinevaid probleeme ja ohte keskkonnale ning inimese tervisele.
Lisaks õppeprogrammis osalemisele oli õpilastel hea võimalus tutvuda muuseumi eksponaatidega.
Kehalise kasvatuse tunni eesmärgid täideti täna aga Super Skypargis, kus õpilased said pikalt enda füüsilisi võimeid joostes, hüpates ja ronides proovile panna.