Uudised

1.b, 9.a ja 9.b klassi õppekäik Tallinnasse 24. november


Teisipäeval, 23.novembril, õppisid meie kooli 1.b, 9.a ja 9.b klassi õpilased Tallinnas. 

1.b klassi õpilased külastasid MiiaMilla muuseumi. Õppeprogrammi “Meeli haarav sõprus” raames räägiti inimese erinevatest meeltest ja hoiti need erksad, et sõpradega üheskoos tegutsedes ülesannetele lahendused leida. Prooviti praktiliselt läbi, kuidas meeled töötavad ja inimest abistavad. Pandi end proovile lihtsates katsetes ja saadi mängeldes teada, kuidas meeled omavahel seotud on ja teineteist oma töös toetavad.

9.a ja 9.b klassi õpilased tudeerisid Eesti Kunstimuuseumis, kus tuli läbida muuseumitund "Meemimatk”. Tunni eesmärk oli tutvuda Eesti kunstiga, arutleda kunsti ja ühiskonna seoste üle, analüüsida konteksti olulisust ja teadvustada visuaalse keele rolli igapäevaelus.

Õppepäevade korraldamine väljaspool koolimaja rikastavad õpilaste silmaringi, pakkudes uusi kogemusi ning võimaldades ennast erinevates keskkondades proovile panna. Käesolevad õppekäigud on rahastatud Kultuuriministeeriumi poolt Kultuuriranitsa toetusmeetme raames. 

Teisipäeval, 23.novembril, õppisid meie kooli 1.b, 9.a ja 9.b klassi õpilased Tallinnas. 

1.b klassi õpilased külastasid MiiaMilla muuseumi. Õppeprogrammi “Meeli haarav sõprus” raames räägiti inimese erinevatest meeltest ja hoiti need erksad, et sõpradega üheskoos tegutsedes ülesannetele lahendused leida. Prooviti praktiliselt läbi, kuidas meeled töötavad ja inimest abistavad. Pandi end proovile lihtsates katsetes ja saadi mängeldes teada, kuidas meeled omavahel seotud on ja teineteist oma töös toetavad.

9.a ja 9.b klassi õpilased tudeerisid Eesti Kunstimuuseumis, kus tuli läbida muuseumitund "Meemimatk”. Tunni eesmärk oli tutvuda Eesti kunstiga, arutleda kunsti ja ühiskonna seoste üle, analüüsida konteksti olulisust ja teadvustada visuaalse keele rolli igapäevaelus.

Õppepäevade korraldamine väljaspool koolimaja rikastavad õpilaste silmaringi, pakkudes uusi kogemusi ning võimaldades ennast erinevates keskkondades proovile panna. Käesolevad õppekäigud on rahastatud Kultuuriministeeriumi poolt Kultuuriranitsa toetusmeetme raames.