Meie koolist

Hoolekogu

Põhiliikmed    
  Õpilaste esindaja  
Malle Lepp G õpetajate esindaja malle.lepp [at] k1k.ee
Jüri Käosaar P õpetajate esindaja juri.kaosaar [at] k1k.ee
Evelyn Danilov Lastevanemate
vilistlaste ja kooli
toetavate
organisatsioonide
esindaja
evelyn.danilov [at] gmail.com
Mehis Kreisman mehis [at] kaubahoov.ee
Anu Kaukes kaukesanu [at] gmail.com
Risto Lindeberg risto.lindeberg [at] gmail.com
Tiina Urban tiina.urban [at] lyganuse.ee
Tiit Kuusmik Volikogu esindaja tiit.kuusmik [at] gmail.com
Asendusliikmed    
Kaja Toikka G õpetajate asendus kaja.toikka [at] k1k.ee
Pille Naur   pillenaur [at] hot.ee
Tiit Vau   tiit.vau [at] gmail.com

Hoolekogu moodustamise kord ja hoolekogu töökord